چانه زنی ( قیمت کمتر برای خرید عمده محصولی مد نظر دارید ؟ کافیست تماس بگیرید 09352206055-02177050058)

جستجو

قالب یک مدل است برای تعیین وضعیت دهان و دندان بیمار که معمولا برای لابراتوار ارسال میشود تا با توجه به نیاز بیمار بررسی های لازم انجام شود .

برای گرفتن قالب دندان به مواد و ابزار متفاوتی نیاز است تا در نهایت غالب گرفته شده دارای جزیات مورد نیاز دندان پزشک یا لابراتوار ازدندان های بیمار باشد .

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

آلژینات آکروژل

آلژینات آکروژل - Acrogel Alginate
ناموجود

آلژینات کروموژل

ماده قالبگیری آلژینات کروموژل آکروپارس ACROPARS
ناموجود

ست قالبگیری اسپیدکس Speedex

ست قالبگیری Speedex (C سیلیکون) سه تکه
ناموجود

ماده قالب گیری Kulzer Variotime Heavy

این ماده از نوع افزایشی (A-Silicone) است که با هندلینگ آسان ، استحکام و مقاومت بالا در برابر پارگی دارای کاربرد های متعدد(روکش تک تا پروتز چند واحدی) است و گزینه مناسبی برای ثبت عالی جزئیات میباشد. سازگاری با آب و داشتن خواص هیدروفیل از ویژگی های این محصول است .
ناموجود

ماده قالبگیری kulzer ALGINoplas Fast Set

آلژینوپلاست از یک جلبک دریایی با کیفیت بالا ساخته شده است که برای قالبگیری در ترمیم غیرمستقیم مورد استفاده قرار میگیرد.
ناموجود

Express™ Light Body-Fast Set

این محصول حاوی 2 عدد کارتریج 50ml به همراه 10 عدد Mixing Tip می باشد.
ناموجود

مواد قالبگیری Variotime Wash Light Flow Kulzer

Variotime Wash Light Flow از نوع A_silicone با هندلینگ‌ آسان و کاربردهای متعدد است ، سازگار با آب بوده و با ثبت عالی جزئیات این محصول را متمایز میکند.
ناموجود

Express™ Regular Body

این محصول حاوی 2 عدد کارتریج 50ml به همراه 10 عدد Mixing Tip می باشد.
ناموجود

Express™ STD Putty

این محصول شامل ۳۰۵ میل Base و ۳۰۵ میل Catalyst می باشد.
ناموجود

Express™ Bite Jars

ماده ی Express™ Bite Registration متریالی بسیار عالی جهت تشخیص بایت و روابط فکی است. به اسانی ترکیب میشود و بدون ایجاد رگه مجموعه ای محکم را ارائه میدهد. این محصول شامل ۳۰۵ میل Base و ۳۰۵ میل Catalyst می باشد.
ناموجود

ماده قالبگیری kulzer Variotime Monophase

این ماده از نوع افزایشی (A-Silicone) است که با هندلینگ آسان ، استحکام و مقاومت بالا در برابر پارگی دارای کاربرد های متعدد(قالبگیری کراون و بریج،فاکشنال و ایمپلنت و ترنسفر) است و گزینه مناسبی برای ثبت عالی جزئیات میباشد. سازگاری با آب و داشتن خواص هیدروفیل از ویژگی های این محصول است .
ناموجود

مواد قالبگیری Kulzer Variotime Putty

عملکرد و ویزگی های برجسته با بیش از ۲۵ سال تجربه موفقیت آمیز در تولید مواد قالبگیری VPS همراه شده اند تا یک ترکیب بی نظیر با شاخص ترین ویژگی ها و برای متنوع ترین کاربردها همچون ترمیم های تک کرانی و یا پروتزهای چند واحدی طراحی شود. مواد قالبگیری VarioTime از نوع سیلیکون افزایشی A Silicon)) بوده که انواع متفاوتی از این محصولات با در در نظر داشتن نوع کاربرد و خاصیت های بالاقوه ارائه شده اند. با توجه به میزان دقت ثبت و همچنین زمان کارکرد برای پروسه قالبگیری انتخاب های جامع و کاملی وجود دارد.
ناموجود

Astringent™ Retraction Paste

چسب منقبض کننده Astingent ابزاری ساده و تاثیر گذار جهت انقباض لثه است. به جهت سری بسیار ظریف و خاص کپسول های این محصول دسترسی راحت به فضای بین لثه و دندان محیا میشود. این ماده با دیسپنسرهای عمومی کامپوزیت موجود در بازار قابل استفاده بوده و به صورت موثر لثه های حاشیه ای را کنار می زند.
ناموجود

ماده قالبگیری kulzer Variotime Bite

Variotime Bited یک ماده ایده آل برای ثبت بایت و سنجش سطح اکلوزال بر پایه وینیل پلی سایلوکسان با سختی نهایی بالا و هندلینگ آسان میباشد.
ناموجود

Monophase Polyether

این محصول جهت بدست اوردن نتایج بهتر قالبگیری بسیار کمک میکند. دقیق ترین ثبت جزئیات در طی یک مرحله قالبگیری که منجر به بهترین ترمیم ها خواهد شد. این ماده قالب هایی دقیق با امکان ثبت بهترین جزئیات را فراهم میسازد که این امر به دلیل وجود ویژگی های برتر پلی اتر و رنگ روشن ماده قالبگیری میباشد. این ماده خاصیت آبدوست دارد که پیش، در حین و پس از قالبگیری جهت دست یابی به دقت عالی حتی در صورت وجود رطوبت قالبگیری را ممکن میکند. خواص snap-set احتمال تغییر شکل و پارگی قالب را در طی مراحل قالبگیری و همچنین هنگام خارج کردن قالب کاهش داده و منجر به یک ترمیم دقیق و عالی میشود.
ناموجود
فیلترها
Sort
display