چانه زنی ( قیمت کمتر برای خرید عمده محصولی مد نظر دارید ؟ کافیست تماس بگیرید 09352206055-02177050058)

جستجو

هوم بلیچینگ (بلیچینگ در خانه)

بلیچینگ هوم یا منزل : بلیچینگ هوم با درصد های 16 و 22 مناسب استفاده در منزل هستند . این بلیچینگ ها تکمیل کننده درمان در مطب هستند و به گرفتن نتیجه حداکثری منجر می شوند . اما اگر قبلا یکبار بلیچینگ انجام داده اید و هنوز دندان های شما سفیدی خود را تا حدودی حفظ کرده تنها با استفاده مجدد از این بلیچینگ ها می توان به سفیدی دلخواه و طبیعی رسید .

در بلیچینگ در منزل، لزوم استفاده از آن، تعداد دفعات استفادۀ آن در هر ماه و نیز مدت‌زمان استفاده از آن در داخل دهانتان، فقط و فقط به نظر دندانپزشک معالج شما بستگی دارد؛ زیرا این مدت‌ زمان و مقدار استفاده و شرایط استفاده از این درمان زیبایی با‌توجه‌به شرایط دندان‌های هر فرد متفاوت است .

 بنابراین توصیه می‌کنیم که تحت هیچ شرایطی از بلیچینگ‌های داخل بازار که خارج از دایرۀ درمانی است، سرخود استفاده نکنید و برای استفاده از هرگونه مواد سفید‌کنندۀ درمانی که حتی در داروخانه‌ها موجود است هم با دندانپزشک یا مشاور متخصص آن حوزه مشورت کنید. زیرا درصد و نوع استفادۀ هرکدام از بلیچینگ‌ها برای همه توصیه نمی‌شود و بسته به رنگمایه و وضعیت دندانی شما درمان صورت می‌گیرد.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

کیت بلیچینگ هوم مروابلیچ 22%Morva Bleach

کیت بلیچینگ – Morva-Bleach Home
1,300,000 تومان 1,250,000 تومان

کیت بلیچینگ خانگی وایت اسمایل 16% White Smile Home

بلیچینگ هوم 16 درصد وایت اسمایل WHITE SMILE ساخت کشور آلمان است . امروزه بلیچینگ های home یا ( استفاده در منزل ) جزء پرطرفدار ترین سفید کننده های دندان هستند همچنین بلیچینگ هوم وایت اسمایل جزو بهترین ها است که باعث گرفتن نتیجه حداکثری می شود .
2,500,000 تومان 2,200,000 تومان

بلیچینگ 16%Master Dent Home

هوم بلیچینگ با 16% کارباماید پروکساید مستردنت یک سرنگ 12 میل
ناموجود

کیت بلیچینگ Home اتومیکس Master Dent

کیت هوم بلیچینگ مستردنت با 25% کارباماید پروکساید 4 سرنگ 6.6 گرم(26.4 گرم) به همراه تری
ناموجود

کیت بلیچینگ %16 و ADS home 22%

بلیچینگ‌ هوم ۵ سرنگ ۲۲ و ۱۶ درصد برای استفاده در منزل
ناموجود

کیت بلیچینگ ADS Home 22%

کیت بلیچینگ هوم 22درصد اونت دنتال مخصوص استفاده در منزل
ناموجود

کیت بلیچینگ خانگی وایت اسمایل 35% White Smile Home

ماده سفید کننده دندان برای استفاده در منزل
ناموجود

کیت بلیچینگ خانگی وایت اسمایل 22% White Smile Home

بلیچینگ هوم 22 درصد وایت اسمایل WHITE SMILE ساخت کشور آلمان است . امروزه بلیچینگ های home یا ( استفاده در منزل ) جزء پرطرفدار ترین سفید کننده های دندان هستند همچنین بلیچینگ هوم وایت اسمایل جزو بهترین ها است که باعث گرفتن نتیجه حداکثری می شود .
ناموجود

بلیچینگ خانگی تک سرنگ 16 درصد وایت اسمایل WHITE SMILE

بلیچینگ هوم 16 درصد وایت اسمایل WHITE SMILE ساخت کشور آلمان است . امروزه بلیچینگ های home یا ( استفاده در منزل ) جزء پرطرفدار ترین سفید کننده های دندان هستند همچنین بلیچینگ هوم وایت اسمایل جزو بهترین ها است که باعث گرفتن نتیجه حداکثری می شود .
ناموجود

بلیچینگ خانگی تک سرنگ 35 درصد وایت اسمایل WHITE SMILE

بلیچینگ هوم 35 درصد وایت اسمایل WHITE SMILE ساخت کشور آلمان است . امروزه بلیچینگ های home یا ( استفاده در منزل ) جزء پرطرفدار ترین سفید کننده های دندان هستند همچنین بلیچینگ هوم وایت اسمایل جزو بهترین ها است که باعث گرفتن نتیجه حداکثری می شود .
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلترها
Sort
display