چانه زنی ( قیمت کمتر برای خرید عمده محصولی مد نظر دارید ؟ کافیست تماس بگیرید 09352206055-02177050058)

جستجو
مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

کامپوزیت فلو Master Dent

کامپوزیت فلو (مایع) رادیواپک Flow Composite 2 Syr ،کامپوزیت فلو در شید های رنگی متفاوت و ویسکوزیته مناسب ،2 عدد سرنگ 2 گرم (4 گرم)
324,000 تومان 270,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Diamond

کامپوزیت پر فروش کولزر کاریزما دیاموند با ساختار نانو و درخشندگی خاص در تنوع رنگی کامپوزیتی محبوب میباشد که مرزهای زیبایی شناسی، کیفیت و عملکرد را جابجا کرده است .
تماس برای قیمت

کامپوزیت میکروهیبرید یونیورسال Master Dent

Master-Fil Micro ،کامپوزیت میکروهیبرید مناسب برای دندان های خلفی و قدامی ،تیوپ 4.5 گرم
ناموجود

کامپوزیت خلفی Master Dent

Bulk-Fill Condensable مناسب برای دندان های خلفی عمق کیور 6.5 میلی متر تیوپ 4.5 گرم
ناموجود

کامپوزیت سلف کیور Master Dent

Self Cure Composite کامپوزیت سلف کیور همراه با اسید اچ ،باند بیس و کاتالیست 28 گرم
ناموجود

کامپوزیت ساخت روکش موقت Master Dent

Temp. C&B Material کامپوزیت مخصوص ساخت روکش موقت سه رنگ : A1، A2 ،A3 کارتریج 50 میلی لیتر
ناموجود

کامپوزیت Kulzer Charisma Classic

کامپوزیت کاریزما کلاسیک پیشنهاد ما به شما اگر به دنبال هندلینگ آسان، کیفیت بالا و اطمینان خاطر در ترمیم هستید ما تلاش نموده ایم تا انتظاراتتان را بالا برده و به طور مداوم محصولات مان را بهبود بخشیم.
ناموجود

کامپوزیت Filtek Z250 XT Universal

کامپوزیت خلفی و قدامی Filtek Z250 XT کامپوزیت نانوهیبرید یونیورسال، محصول ارتقا یافته برای تمامی کاربردهای کلینیکی زیبایی و استحکام بالا کاربرد راحت بدون چسبندگی به ابزار دندانپزشکی پالیشینگ منحصر بفرد و خاص به علت دارا بودن ساختار نانو موارد قابل تحسین این کامپوزیت بالا بودن – استحکام فشاری – استحکام خمشی – استحکام کشش قطری – استحکام شکست – انقباض حجمی درصد حجمی فیلر: ۶۰ درصد با فیلر معدنی سیلیکا با سایر ذرات در محدوده سایزی ۲۰nm متشکل از رزین های UDMA, TGDMA, BIS-GMA, BIS-EMA, PEGDMA
ناموجود

کامپوزیت Kulzer Charisma Flow

کاریزما فلو مکملی عالی برای لاین کامپوزیت های کاریزما یونیورسال است. ویسکوزیته کم آن باعث شده است تا این کامپوزیت به گزینه ای ایده آل برای بسیاری از اندیکاسیون ها مانند کویتی لاینر ، فیشور سیلانت و پرکردگی های عمیق تبدیل شود. بیس لاینر کاریزما فلو یک رنگ سفید و مات است که می تواند در کف حفره قرار بگیرد تا بافت طبیعی سخت دندان غیرقابل دسترس را پوشش دهد بدین معنا که می توان از تراشیدن اضافی حاشیه سالم دیواره دندانی اجتناب نمود. کامپوزیت کاریزما فلو برای استفاده مطمئن و با استانداردهای بالا برای ترمیم کننده های طبیعی طراحی شده است. ** شیدهای کاریزما فلو به طور مطلوب با کامپوزیت های دیگر کاریزما مطابقت رنگی دارند.
ناموجود

کامپوزیت Kulzer Charisma Topaz

کامپوزیت کاریزما (Charisma) در سراسر جهان به هندلینگ آسان، کیفیت بالا و قابلیت اطمینان در ترمیم شناخته شده است.کامپوزیت توپاز با ساختار نانو هیبرید و تنوع بالا در شید رنگی ترمیمی زیبا و طبیعی را برای شما به ارمغان میاورد.
ناموجود

کامپوزیت Kulzer Charisma Smart

کامپوزیت کاریزما اسمارت برای ترمیم های طبیعی با کیفیت بالا و کاربردی آسان طراحی شده است .
ناموجود

Filtek™ One

کامپوزیت Filtek One در روش های مرسوم قدیمی بهترین راه جهت کنترل پلیمریزاسیون، شیرینکیج و استرس ناشی از ترمیم وارد بر بیمار، لایه گذاری و لایت کیور کردن های متعدد است که الازمه ی این روش صرف هزینه و وقت بیشتر در طی دوره درمان میباشد. کامپوزیت Filtek™ Bulk One به ما این اجازه را میدهد تا با قراردادن سریع و راحت یک لایه به ضخامت ۵mm و حذف لایه های اضافی بسیار اسان تر و سریع تر به نتیجه عالی برسیم. Filtek™ Bulk Fill One یک کامپوزیت جامع است که جهت لایه گذاری تک مرحله ای با هدف دست یابی به نتیجه عالی تر در ترمیم های سریع و راحت خلفی طراحی شده است. Bulk fill One ترمیمی با استفاده از همان فناوری TRUE Nano filler که توسط دیگر محصولات پیشرو Filtek™ تایید شده است، مورد ارزش یابی و تایید قرار گرفته است. این تکنولوژی همانطور که موجب افزایش قدرت و مقاومت در برابر سایش می شود، بلکه باعث انجام ترمیم های سریع و آسان با ماندگاری بالا می باشد.
ناموجود

Filtek™ Bulk Fill Flow

با کامپوزیت Flowable Bulk Fill زمان ترمیم کوتاه تر شده و اطمینان خاطری فوق العاده برای شما به دست خواهد آمد. کامپوزیت‌های فلو با طراحی تطبیق‌پذیر، شانس ایجاد حفره‌ها را کم کرده و با فراهم کردن مارجینال seal مناسب، ریسک بروز حساسیت‌های پس از درمان را کاهش می‌دهند. این مزایا علت انتخاب کامپوزیت فلو برای اکثریت دندان‌پزشکان به‌عنوان لاینر است.
ناموجود

Filtek P60 Posterior

کامپوزیت قدامی و خلفی ۳M-P60 کامپوزیتpackable بسیار بالا برای ترمیم دندانهای خلفی با عملکرد اسان و سریع برای دندانپزشکان و زیبایی فوق العاده برای بیماران زمان کیورینگ بسیار سریع. تنها ۲۰ ثانیه برای یک ترمیم ۲٫۵mm شیرینکیج بسیار پایین ( نزدیک به ۱%) در نتیجه استرس و حساسیت کمتر برای بیمار استحکام بسیار زیاد و مقاومت بالا در برابر فرسایش درصد حجمی فیلر: ۶۱ درصد با فیلر معدنی زیرکونیم و سیلیس با محدوده ذرات متوسط mμ ۰٫۶ متشکل از رزین های BIS-EMA, BIS-GMA, UDMA تنوع رنگ در ۳ شید A3, B2, C2
ناموجود

Filtek™ Z350 XT Universal

کامپوزیت یونیورسال Filtek Z350 XT کامپوزیت نانوهیبرید یونیورسال ارتقا یافته مدل Restorative Filtek™ Z350 نانوتکنولوژی ۳M™ ESpE موارد پایین را برای دندانپزشکان و بیماران به ارمغان می آورد: – زیبایی خاص با جلای چشمگیر – پالیشینگ بالا و هندلینگ عالی – استحکام بینظیر برای استفاده قدامی و خلفی با ماندگاری بسیار زیاد – مقاومت سایشی مشابه با مینای دندان فلورسنس پیشرفته سادگی با انتخاب طبیعی ترین رنگ مورد نظر درصد حجمی فیلر: ۶۳% با فیلرمعدنی سلیکا و زیرکونیا تطابق رنگی عالی در چهار گروه Body, Enamel, Dentin, Translucent امکان انتخاب ۷ شید دنتین، ۱۷ شید بادی، ۸ شید انامل و ۴ شید ترانسلوسنت
ناموجود

Filtek™ Z350 XT Flow

کامپوزیت فلو Filtek Z350 Flowable زیبایی بهتر با نانو تکنولوژی جلای بیشتر و هندلینگ آسان رادیواپاسیتی عالی ویسکوزیته مناسب برای سازگاری آسان‌تر با سطوح دندانی زمان لایت کیور ۲۰ ثانیه‌ای تنوع رنگ در ۶ شید: XW, W, OA3, D2, C2, B2, B1, A4, A3.5, A3, A2, A1
ناموجود

Valux Plus

کامپوزیت قدامی و خلفی ۳M- Valux Plus کامپوزیت میکروهیبرید یونیورسال منحصر به فرد و خاص با بیشتر از ۱۰ سال سابقه کلینیکی موفق که ۱۰۰% ذرات آن سیلیس و زیرکونیا است و با قرار دادن ذرات بیشتر در هر گرم موجب مقاومت سایشی بالا واستحکام قوی این کامپوزیت در ترمیم های قدامی و خلفی میشود. کارکرد راحت، فرم دهی مناسب و عدم چسبندگی رزین به ابزار دندانپزشکی تطابق رنگی بسیار زیاد با دندانهای مجاور برای دست یابی به نتیجه طبیعی تر بعد از ترمیم پالیشینگ و هندلینگ بسیار عالی درصد حجمی فیلر: ۶۶ درصد با فیلرمعدنی زیرکونیم و سیلیس با محدوده ذرات mμ ۰٫۰۱ تا ۳٫۵ mμ متشکل از رزین های TEGDMA, BIS-GMA تنوع رنگ در ۵ شید A1, A2, A3, A3.5, B2
ناموجود

Adper™ Single Bond2

باندینگ ۳M-Adper Single Bond2 باندینگ بسیار قوی نسل ۵ با مجموعه‌ای از خصوصیات نانوتکنولوژی و توتال اچ دارای استحکام باند بسیار بالا با عملکرد اتصال دنتین و انامل از بین بردن حساسیت‌های ریشه‌ای شامل ذرات نانوفیلر که موجب ایجاد مخلوط کاملاً یکنواخت می‌شود. بدون نیاز به تکان دادن محصول قبل از مصرف به علت وجود ذرات با قطر کمتر از ۵ نانومتر و عدم ته‌نشینی محلول. ترمیم پرسلن های شکسته.
ناموجود

Adper™ Single Bond Universal

باندینگ ۳M- Single Bond Universal باندینگ بسیار قوی دارای تکنولوژی VMS (Silane, MDP و Vitrobond) – Vitrobond: این تکنولوژی مقدار رطوبت دنتین را در سطح مطلوب حفظ می کند. – Silane: مناسب برای باندینگ پرسلن ها و سرامیک‌ها – MDP: سلف اچ میباشد و بعد از لایت کیور کردن Ph به ۷ می‌رسد. عدم ایجاد حساسیت و کاربرد اسان از ویژگی های مهم این باندینگ میباشد. استحکام و چگالی بالا در هر دو ناحیه دنتین و انامل نگهداری در دمای اتاق به مدت ۲ سال امکان پذیر است. قابل‌استفاده بر روی تمامی سطوح
ناموجود

کامپوزیت ونیر Saremco

کامپوزیت دندان سوئیسی سارمکو از ویژگی های آن می توان به طول عمر بالای کامپوزیت دندان، جنس کامپوزیت دندان از نوع میکروهیبرید، حداقل انقباض تحت فشار و زیبایی فوق العاده به خصوص برای اصلاح طرح لبخند دندان های جلویی فک اشاره کرد.
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلترها
Sort
display