جستجو
مشاهده به عنوانن جدول فهرست

کامپوزیت خلفی Master Dent

Bulk-Fill Condensable مناسب برای دندان های خلفی عمق کیور 6.5 میلی متر تیوپ 4.5 گرم
550,000 تومان

کامپوزیت فلو Master Dent

کامپوزیت فلو (مایع) رادیواپک Flow Composite 2 Syr ،کامپوزیت فلو در شید های رنگی متفاوت و ویسکوزیته مناسب ،2 عدد سرنگ 2 گرم (4 گرم)
180,000 تومان

کامپوزیت میکروهیبرید یونیورسال Master Dent

Master-Fil Micro ،کامپوزیت میکروهیبرید مناسب برای دندان های خلفی و قدامی ،تیوپ 4.5 گرم
390,000 تومان

کامپوزیت ساخت روکش موقت Master Dent

Temp. C&B Material کامپوزیت مخصوص ساخت روکش موقت سه رنگ : A1، A2 ،A3 کارتریج 50 میلی لیتر
1,795,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Classic

کامپوزیت کاریزما کلاسیک پیشنهاد ما به شما اگر به دنبال هندلینگ آسان، کیفیت بالا و اطمینان خاطر در ترمیم هستید ما تلاش نموده ایم تا انتظاراتتان را بالا برده و به طور مداوم محصولات مان را بهبود بخشیم.
580,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Diamond

کامپوزیت پر فروش کولزر کاریزما دیاموند با ساختار نانو و درخشندگی خاص در تنوع رنگی کامپوزیتی محبوب میباشد که مرزهای زیبایی شناسی، کیفیت و عملکرد را جابجا کرده است .
975,000 تومان 950,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Flow

کاریزما فلو مکملی عالی برای لاین کامپوزیت های کاریزما یونیورسال است. ویسکوزیته کم آن باعث شده است تا این کامپوزیت به گزینه ای ایده آل برای بسیاری از اندیکاسیون ها مانند کویتی لاینر ، فیشور سیلانت و پرکردگی های عمیق تبدیل شود. بیس لاینر کاریزما فلو یک رنگ سفید و مات است که می تواند در کف حفره قرار بگیرد تا بافت طبیعی سخت دندان غیرقابل دسترس را پوشش دهد بدین معنا که می توان از تراشیدن اضافی حاشیه سالم دیواره دندانی اجتناب نمود. کامپوزیت کاریزما فلو برای استفاده مطمئن و با استانداردهای بالا برای ترمیم کننده های طبیعی طراحی شده است. ** شیدهای کاریزما فلو به طور مطلوب با کامپوزیت های دیگر کاریزما مطابقت رنگی دارند.
395,000 تومان

Kulzer Charisma Flow Assortment

"کیت کاریزما فلو Charisma Flow Assortment " محصولی با قیمت مناسب و کاربردی
1,450,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Topaz

کامپوزیت کاریزما (Charisma) در سراسر جهان به هندلینگ آسان، کیفیت بالا و قابلیت اطمینان در ترمیم شناخته شده است.کامپوزیت توپاز با ساختار نانو هیبرید و تنوع بالا در شید رنگی ترمیمی زیبا و طبیعی را برای شما به ارمغان میاورد.
775,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Smart

کامپوزیت کاریزما اسمارت برای ترمیم های طبیعی با کیفیت بالا و کاربردی آسان طراحی شده است .
330,000 تومان

کامپوزیت سلف کیور Master Dent

Self Cure Composite کامپوزیت سلف کیور همراه با اسید اچ ،باند بیس و کاتالیست 28 گرم
ناموجود

کامپوزیت Filtek Z250 XT Universal

کامپوزیت خلفی و قدامی Filtek Z250 XT کامپوزیت نانوهیبرید یونیورسال، محصول ارتقا یافته برای تمامی کاربردهای کلینیکی زیبایی و استحکام بالا کاربرد راحت بدون چسبندگی به ابزار دندانپزشکی پالیشینگ منحصر بفرد و خاص به علت دارا بودن ساختار نانو موارد قابل تحسین این کامپوزیت بالا بودن – استحکام فشاری – استحکام خمشی – استحکام کشش قطری – استحکام شکست – انقباض حجمی درصد حجمی فیلر: ۶۰ درصد با فیلر معدنی سیلیکا با سایر ذرات در محدوده سایزی ۲۰nm متشکل از رزین های UDMA, TGDMA, BIS-GMA, BIS-EMA, PEGDMA
ناموجود

Kulzer Charisma Topaz Master Kit

محتویات کیت: 4ml Gluma Bond Universal 2.5ml Gluma Etch 10*4g Syrings Shades: A1, A2, A3, A3.5, B2, C2, CL, OL, OM, OD
ناموجود

Kulzer Charisma Diamond Master Kit

صرفه در خرید با کیت های ترمیمی کولزر اجزا کیت : 10 عدد کامپوزیت یونیورسال نانوهیبرید دایاموند مناسب برای دندان های خلفی و قدامی در شیدهای : A2 + A3 + A3.5 +A4 + B2 + C2 + BL + CL + OD + OM یک عدد باند 4 گرمی نسل 5 به همراه ماده ضد حساسیت (Gluma 2Bond) دو عدد اچ 2/5 گرمی کولزر
ناموجود

Kulzer Charisma Smart Combi Kit

Charisma Smart Combi kit این محصول به دلیل اجزای کاربردی که دارد به صرفه از نظر قیمت و متریال میباشد .
ناموجود

Filtek™ Z250 Universal

کامپوزیت قدامی و خلفی ۳M-Filtek Z250 کامپوزیت میکروهیبرید یونیورسال بسیار موفق و بسیار مناسب برای ترمیم‌های خلفی و قدامی شامل فیلرهای زیرکونیا و سیلیس برای رسیدن به اپاسیتی مناسب مقاومت بسیار بالا در برابر شکست و سایش با شیرینکیج کمتر کاربرد راحت بدون چسبندگی به ابزار پایین بودن زمانمورد نیاز جهت لایت کیور کردن درصد حجمی فیلر: ۶۰ درصد با فیلرمعدنی زیرکونیم – سیلیکا با محدوده اندازه ذرات mμ ۰٫۰۱ تا mμ ۳٫۵ متشکل از رزین های UDMA, BIS-GMA, BIS-EMA تنوع بالا در ۱۲ شید برای تطابق رنگی بسیار عالی (A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, C2, D3, Incisal, UD)
ناموجود

Filtek™ One

کامپوزیت Filtek One در روش های مرسوم قدیمی بهترین راه جهت کنترل پلیمریزاسیون، شیرینکیج و استرس ناشی از ترمیم وارد بر بیمار، لایه گذاری و لایت کیور کردن های متعدد است که الازمه ی این روش صرف هزینه و وقت بیشتر در طی دوره درمان میباشد. کامپوزیت Filtek™ Bulk One به ما این اجازه را میدهد تا با قراردادن سریع و راحت یک لایه به ضخامت ۵mm و حذف لایه های اضافی بسیار اسان تر و سریع تر به نتیجه عالی برسیم. Filtek™ Bulk Fill One یک کامپوزیت جامع است که جهت لایه گذاری تک مرحله ای با هدف دست یابی به نتیجه عالی تر در ترمیم های سریع و راحت خلفی طراحی شده است. Bulk fill One ترمیمی با استفاده از همان فناوری TRUE Nano filler که توسط دیگر محصولات پیشرو Filtek™ تایید شده است، مورد ارزش یابی و تایید قرار گرفته است. این تکنولوژی همانطور که موجب افزایش قدرت و مقاومت در برابر سایش می شود، بلکه باعث انجام ترمیم های سریع و آسان با ماندگاری بالا می باشد.
ناموجود

Filtek™ Bulk Fill Flow

با کامپوزیت Flowable Bulk Fill زمان ترمیم کوتاه تر شده و اطمینان خاطری فوق العاده برای شما به دست خواهد آمد. کامپوزیت‌های فلو با طراحی تطبیق‌پذیر، شانس ایجاد حفره‌ها را کم کرده و با فراهم کردن مارجینال seal مناسب، ریسک بروز حساسیت‌های پس از درمان را کاهش می‌دهند. این مزایا علت انتخاب کامپوزیت فلو برای اکثریت دندان‌پزشکان به‌عنوان لاینر است.
ناموجود

Filtek P60 Posterior

کامپوزیت قدامی و خلفی ۳M-P60 کامپوزیتpackable بسیار بالا برای ترمیم دندانهای خلفی با عملکرد اسان و سریع برای دندانپزشکان و زیبایی فوق العاده برای بیماران زمان کیورینگ بسیار سریع. تنها ۲۰ ثانیه برای یک ترمیم ۲٫۵mm شیرینکیج بسیار پایین ( نزدیک به ۱%) در نتیجه استرس و حساسیت کمتر برای بیمار استحکام بسیار زیاد و مقاومت بالا در برابر فرسایش درصد حجمی فیلر: ۶۱ درصد با فیلر معدنی زیرکونیم و سیلیس با محدوده ذرات متوسط mμ ۰٫۶ متشکل از رزین های BIS-EMA, BIS-GMA, UDMA تنوع رنگ در ۳ شید A3, B2, C2
ناموجود

Filtek™ Z350 XT Universal

کامپوزیت یونیورسال Filtek Z350 XT کامپوزیت نانوهیبرید یونیورسال ارتقا یافته مدل Restorative Filtek™ Z350 نانوتکنولوژی ۳M™ ESpE موارد پایین را برای دندانپزشکان و بیماران به ارمغان می آورد: – زیبایی خاص با جلای چشمگیر – پالیشینگ بالا و هندلینگ عالی – استحکام بینظیر برای استفاده قدامی و خلفی با ماندگاری بسیار زیاد – مقاومت سایشی مشابه با مینای دندان فلورسنس پیشرفته سادگی با انتخاب طبیعی ترین رنگ مورد نظر درصد حجمی فیلر: ۶۳% با فیلرمعدنی سلیکا و زیرکونیا تطابق رنگی عالی در چهار گروه Body, Enamel, Dentin, Translucent امکان انتخاب ۷ شید دنتین، ۱۷ شید بادی، ۸ شید انامل و ۴ شید ترانسلوسنت
ناموجود

Filter by:

Clear All
Close
فیلترها
Sort
display