جستجو

محصول برچسب خورده با "کامپوزیت Kulzer"

مشاهده به عنوانن جدول فهرست

Kulzer Charisma Diamond Master Kit

صرفه در خرید با کیت های ترمیمی کولزر اجزا کیت : 10 عدد کامپوزیت یونیورسال نانوهیبرید دایاموند مناسب برای دندان های خلفی و قدامی در شیدهای : A2 + A3 + A3.5 +A4 + B2 + C2 + BL + CL + OD + OM یک عدد باند 4 گرمی نسل 5 به همراه ماده ضد حساسیت (Gluma 2Bond) دو عدد اچ 2/5 گرمی کولزر
ناموجود

Kulzer Charisma Flow Assortment

"کیت کاریزما فلو Charisma Flow Assortment " محصولی با قیمت مناسب و کاربردی
1,450,000 تومان

Kulzer Charisma Smart Combi Kit

Charisma Smart Combi kit این محصول به دلیل اجزای کاربردی که دارد به صرفه از نظر قیمت و متریال میباشد .
ناموجود

Kulzer Charisma Topaz Master Kit

محتویات کیت: 4ml Gluma Bond Universal 2.5ml Gluma Etch 10*4g Syrings Shades: A1, A2, A3, A3.5, B2, C2, CL, OL, OM, OD
ناموجود

کامپوزیت Kulzer Charisma Flow

کاریزما فلو مکملی عالی برای لاین کامپوزیت های کاریزما یونیورسال است. ویسکوزیته کم آن باعث شده است تا این کامپوزیت به گزینه ای ایده آل برای بسیاری از اندیکاسیون ها مانند کویتی لاینر ، فیشور سیلانت و پرکردگی های عمیق تبدیل شود. بیس لاینر کاریزما فلو یک رنگ سفید و مات است که می تواند در کف حفره قرار بگیرد تا بافت طبیعی سخت دندان غیرقابل دسترس را پوشش دهد بدین معنا که می توان از تراشیدن اضافی حاشیه سالم دیواره دندانی اجتناب نمود. کامپوزیت کاریزما فلو برای استفاده مطمئن و با استانداردهای بالا برای ترمیم کننده های طبیعی طراحی شده است. ** شیدهای کاریزما فلو به طور مطلوب با کامپوزیت های دیگر کاریزما مطابقت رنگی دارند.
395,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Classic

کامپوزیت کاریزما کلاسیک پیشنهاد ما به شما اگر به دنبال هندلینگ آسان، کیفیت بالا و اطمینان خاطر در ترمیم هستید ما تلاش نموده ایم تا انتظاراتتان را بالا برده و به طور مداوم محصولات مان را بهبود بخشیم.
580,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Diamond

کامپوزیت پر فروش کولزر کاریزما دیاموند با ساختار نانو و درخشندگی خاص در تنوع رنگی کامپوزیتی محبوب میباشد که مرزهای زیبایی شناسی، کیفیت و عملکرد را جابجا کرده است .
975,000 تومان 950,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Smart

کامپوزیت کاریزما اسمارت برای ترمیم های طبیعی با کیفیت بالا و کاربردی آسان طراحی شده است .
330,000 تومان

کامپوزیت Kulzer Charisma Topaz

کامپوزیت کاریزما (Charisma) در سراسر جهان به هندلینگ آسان، کیفیت بالا و قابلیت اطمینان در ترمیم شناخته شده است.کامپوزیت توپاز با ساختار نانو هیبرید و تنوع بالا در شید رنگی ترمیمی زیبا و طبیعی را برای شما به ارمغان میاورد.
775,000 تومان
فیلترها
Sort
display