چانه زنی ( قیمت کمتر برای خرید عمده محصولی مد نظر دارید ؟ کافیست تماس بگیرید 09352206055-02177050058)

جستجو

پرسش‌های متداول

آیا به صورت حضوری میتوان خرید کرد ؟

در راستای سیاست های تخصصی فروشگاه مبنی بر فروش آنلاین و ایجاد آرامش برای مشتریان محترم، اکثر خرید محصولات به صورت اینترنتی و از طریق ثبت سفارش در سایت امکان پذیر می باشد. اما درصورت هماهنگی قبلی با قسمت پشتیبانی سایت در موارد خاص امکان پذیر میباشد .


آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد ؟

از آنجاییکه فروشگاه برای ارسال سفارشات با سامانه های ارسال مرسولات همکاری می کند پرداخت وجه محصولات تنها در هنگام ثبت و تکمیل سفارش باید انجام شود و امکان پرداخت به پیک وجود ندارد.


آیا برای ثبت سفارش ثبت نام در سایت اجباری است ؟

بله ، با توجه تنوع مشتریان اعم از قشر دندانپزشک ، پزشک ، کلینیک ها ، مجتمع ها و عموم مردم و تفاوت نمایش محصولات اعم از دولتی ، سهمیه ای و ... ثبت نام در سایت برای سهولت سفارش الزامی می باشد.


نحوه بازگرداندن مبالغ پرداختی در صورت مرجوعی به چه صورت می باشد ؟

پس از مطالعه قوانین و مقررات مربوط به بازگرداندن کالا در صفحه قوانین و مقررات اگر کالایی که به دست شما رسیده است دارای این شرایط بود می توانید با هماهنگی با واحد فروش به شماره 02177050058کالای خود را مرجوع کنید و در کمتر از 24 ساعت مبلغ به حساب شما عودت میگردد


زمان انتظار برای تحویل سفارش به چه صورت است ؟

تهران : 12 ساعت تا 48 ساعت کاری

( زمان قید شده مربوط به تحویل بسته شما به پست بوده و پس از آن ، مدت زمان تحویل بستگی به اداره پست دارد ) شهرستان : 24 ساعت الی 72 ساعت کاری

فیلترها
Sort
display